Dubai Stop Over (DSO)

Dubai Stop Over [DSO] – Zrób przystanek w Dubaju.

Jesteśmy dedykowanym i polecanym agentem linii Emirates przy usłudze Dubai StopOver [DSO].

Co to jest Dubai StopOver?

Jest to pakiet usług dedykowany osobom, które podróżują liniami Emirates i mają przesiadkę w Dubaju. Zwykle przesiadka zajmuje kilka godzin. Gdybyś jednak chciał przedłużyć ten czas na kilka dni i zobaczyć Dubaj, to możesz skorzystać z DSO.

Twój bilet jest ważny na całą podróż a przystanek trwa więcej niż godzinę, czy kilka. Zamawiając pakiet masz pewność odebrania z lotniska, transportu do wybranego hotelu ale także kilka innych usług, które sprawiają, że warto przyjrzeć się tej ofercie.

Jakie usługi wchodzą w skład pakietu?

Usługi, które otrzymujesz bezpłatnie (opłacając jedynie wybrany hotel – warunek konieczny, wybór hotelu z naszej oferty):

  • 24h check in/out – doba liczona od momentu planowanego lądowania, więc np. przy lądowaniu o 22:15 doba kończy się dnia następnego o 22:15
  • Powitanie na lotnisku
  • Broszurę informacyjną (na lotnisku w Dubaju)
  • Transfery lotnisko-hotel-lotnisko
  • Śniadania w formie bufetu
  • Opłacone wszelkie podatki i opłaty lokalne
  • Wiza do 48h (ważne dla osób potrzebujących wizy – obcokrajowców)
DSO - Przystanej w Dubaju
OdkryjDubaj.pl

Kiedy warto skorzystać z usługi DSO?

Cennik dotyczący oferty jest stały na cały rok. Natomiast ceny hoteli w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wahają się dość znacznie w zależności od sezonu. Warto sprawdzić ofertę DSO, kiedy zauważysz, że cena hotelu, który wybierzesz u innego źródła jest wysoki. Być może oferta linii Emirates będzie bardziej konkurencyjna.

Check in 24h. Jeśli podróżujesz do kraju docelowego i chcesz się zatrzymać na 1 dzień, warto sprawdzić godziny lotów. Pamiętaj, że check in w ofercie przystanku w Dubaju jest 24h. Oznacza to, że jeśli lądujesz o 22:00 to od tego momentu liczymy początek i koniec doby hotelowej. Meldujesz się około 22:00 i o tej godzinie kończy się doba hotelowa. W zwyczajnej rezerwacji, musisz opuścić hotel o 12:00. Więc w przypadku DSO opłacasz tylko 1 dobę a w przypadku normalnej rezerwacji trzeba opłacić 2 doby.

Wiza 48h za darmo. Jeśli potrzebujesz wizy, to opcja DSO może okazać się bardzo konkurencyjna pod względem ceny. Wybierając nawet najtańszą opcję DSO, wizę do Dubaju otrzymasz bezpłatnie.

Transfery. Jeśli nie znasz Dubaju i nie chcesz tracić wiele czasu na szukanie połączeń, możesz wybrać DSO. Transfery są bezpłatnie i kierowca poinformuje Cię, kiedy odbierze z hotelu, aby zdążyć spokojnie na kolejny odcinek lotu.

Dodatkowe usługi w dobrej jakości. Oprócz samego pobytu możesz wybrać zwiedzanie miasta, kolację na tradycyjnej łodzi rybackiej, czy inne atrakcje. Oferta Emirates nie jest najtańsza na rynku, ale w bardzo dobrej jakości.

Kto może skorzystać z DSO?

Abyś mógł skorzystać z oferty postoju, koniecznie musisz posiadać bilet lotniczy Emirates Airlines. Bilet nie może być łączony z innymi liniami lotniczymi, nawet FlyDubai, czy Cantas.

Bilet musi być zakupiony. Nie możemy dokonać rezerwacji przystanku w Dubaju na rezerwacji lotniczej.

Kiedy DSO jest darmowe?

Istnieje możliwość bezpłatnego skorzystania z usługi DSO. W tym wypadku musisz skontaktować się z Agentem, który sprzedał Ci bilet lotniczy. Usługa jest bezpłatna tylko w niektórych przypadkach. Musisz mieć bilet zakupiony w odpowiedniej taryfie (np. klasa pierwsza, biznes, czy niektóre rodzaje economy) i Twoja przesiadka technicznie nie może być krótsza niż kilka godzin. Np. masz bilet klasy biznes i kolejny lot według siatki połączeń, nie jest możliwy szybciej niż 10 godzin.

Jak opłacić DSO?

Warunki korzystania z DSO mówią, że opłatę za pakiet należy wnieść w ciągu 3 dni od dokonania wyboru i zrobienia rezerwacji. Po tym czasie nieopłacona rezerwacja będzie usunięta z systemu.

Jeśli z jakichkolwiek przyczyn chcesz zrezygnować z DSO, możesz to zrobić bezpłatnie na 72 godziny przed wylotem. Musisz pamiętać, że jest to graniczna data. Dział obsługujący DSO nie pracuje 24/7. Inny jest też kalendarz dni wolnych w krajach arabskich. Dubaj znajduje się w innej strefie czasowej. Dlatego rekomendujemy rezygnację na nie mniej niż 5-6 dni roboczych przed podróżą.

Zamów DSO – Dubai StopOver


Tematy pokrewne

Wiza do Dubaju

Szkolenie – biznes po arabsku

Przewiń do góry