Dziękujemy

Poprawne wykonanie operacji
 
CENA:
0
19000

Promesy wizowe - procedura wizowa

Od 22 marca 2014 obywatele Polski nie potrzebują wiz do Zjednoczonych Emiratów ArabskicH. Pieczątkę wjadową otrzymujemy bezpłatnie na granicy. Na jej podstawie można przebywać max. 30 dni na terenie kraju.

Lista krajów które nie potrzebują wiz do Zjednoczonych Emiratów Arabskich: USA, KANADA, JAPONIA, AUSTRALIA, PIERWSZE 15 KRAJÓW UNII EUROPEJSKIEJ ORAZ POLSKA, SŁOWENIA, SŁOWACJA, CZECHY, LITWA, WEGRY, ŁOTWA, ESTONIA MALTA, CYPR, CHORWACJA, RUMUNIA I BULGARIA.

 

Wybierz rodzaj promesy wizowej. 

Wizy do ZEA dla obcokrajowców

Promesa do 30 dni pobytu

od 597 PLN

Promesa do 30 dni pobytu

SZCZEGÓŁY

30 Day Entry Visa

od 597 PLN

30 Day Entry Visa

SZCZEGÓŁY

Oбещание до 30 дней пребывания

od 597 PLN

Oбещание до 30 дней пребывания

SZCZEGÓŁY

Ważne informacje! Wierzymy, że nie będziesz szukać innej firmy.

  • Od 1 sierpnia 2009 roku jako jedyna firma polska posiadamy swoje konto w elektronicznym systemie imigracyjnym Emiratów Arabskich. Oznacza, to, że jako jedyni w Polsce nie jesteśmy pośrednikiem i mamy wgląd w przebieg procesu wizowego.
  • Od stycznia 2013 roku posiadamy możliwość samodzielnej autoryzacji wizowej. Jest to możliwość, którą posiadają NIELICZNE firmy działające tylko na terenie ZEA. Nie ma wyższego stopnia autoryzacji, jakie wydają władze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. 
  • Jesteśmy dumni za to, że ściśle współpracujemy z Ambasadą Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Warszawie. Dziękujemy.
  • Jako jedyna firma w Polsce mamy 3 biura obsługi w Dubaju.
  • Jesteśmy oficjalnym partnerem Emirates Airlines przy sprzedaży DSO.
Nie dotyczy to przypadków: a) zatajenie ważnych dla wizowania informacji np. zatargi z prawem emirackim, list gończy, persona non grata w krajach arabskich itp. b) zatajenia informacji o poprzednim pobycie - musi upłynąć odpowiedni czas od ostatniej wizyty, c) aplikowania w innych biurach - ważna jest pierwsza aplikacja i każda kolejna jest odrzucana automatycznie d) nie dotyczy młodych kobiet podróżujących samodzielnie - min. wiek 25 lat, który objęty jest tą gwarancją. e) także młodych panów w wieku do 21 lat podróżujących samodzielnie (bez starszych członków rodziny)

Zostań fanem

Informacja dot. plików cookie W celu realizacji usług strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików ookies w Twojej przeglądarce.