Dziękujemy

Poprawne wykonanie operacji
 
CENA:
0
19000

Wyjazdy grupowe

Emiraty Arabskie znamy lepiej niż własny kraj. Umiemy zorganizować wszystko co jest dostępne dla turysty. Począwszy od wyjazdów na pustynię, zwiedzanie Dubaju, luksusowe kolacje, rejsy łodzią a skończywszy na wyszukanych atrakcjach, których trudno znaleźć w przewodnikach jak wizytę w pałacu szejka, wyścig wielbłądów, jazdę na quadach w dziewiczych rejonach przy granicy saudyjskiej itd.

Współpracujemy od lat z najlepszymi polskojęzycznymi przewodnikami. Daje nam to możliwość przygotowania niezapomnianych programów zwiedzania.

Nasza firma do tej pory zorganizwowała już kilkanaście wyjazdów grupowych dla firm z całej Polski. Zapraszamy do obejrzenia galerii z wyjazdów.

Zachęcamy do wysłania zapytania. Chętnie przygotujemy ofertę.

no file:

Uwaga!

  • Ceny podane są jedynie przykładowymi i każdorazowo musimy potwierdzić
  • W wybranych terminach ceny mogą bardzo się różnić. Okres niskich cen to maj-wrzesień. Okres najwyższych cen przypada na luty-marzec, kiedy w ZEA ma miejsce duża ilość imprez targowych i hotele drastycznie podnoszą ceny.

 

Zostań fanem

Informacja dot. plików cookie W celu realizacji usług strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików ookies w Twojej przeglądarce.