Dziękujemy

Poprawne wykonanie operacji
powrót
Zwiedzanie Abu Dhabi
Zwiedzanie Abu Dhabi
Zwiedzanie Abu Dhabi

Opis

Abu Dhabi, jako stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich przyciąga każdego roku niezliczone liczby turystów chętnych poznać ten region słynący z przepychu, bogactwa i ciepła. Poznaj Abu Dhabi z bliska i zasmakuj tego wszystkiego osobiście w trakcie naszej ponad 7-godz. wycieczki!

 

Plan

Wizyta w Wielkim Meczecie Szejka Zayeda, wizyta w Heritage Village, żeby zobaczyć Beduinów w swoich pracowniach, przejazd ulicą Corniche, widok na wspaniałe wieżowce, pałace, wille, dojazd do Breakwater Island
lunch w Marina Mall (lub czas wolny), szybka sesja zdjęciowa przed Hotelem Emirates Palace i Pałacem Prezydenckim, wycieczka kończy się jazdą zahaczając o Dhow-building yard

UWAGA- wizyta w meczecie wiąże się z odpowiednim doborem stroju: Kobiety: długie spodnie/ spódnice/ sukienki- długość do kostek, długi rękaw, chusta na głowę; strój nie może być prześwitujący ani opinający sylwetkę; Mężczyźni: spodnie długość poniżej kolan, koszula zasłaniająca ramiona; dokładny opis dozwolonych strojów można znaleźć na stronie meczetu w zakładce "Mosque manners"

 

Cennik i Warunki

Wersja bez lunchu:
75 USD - dorosły
70 USD - dziecko

Wycieczka z lunchem:
105 USD - dorosły
100 USD - dziecko

Czas trwania: 08:00-15:00. Dołączasz do grupy. Osoby zebrane z innych hoteli. Przewodnik anglojezyczny. 

 
ZAMÓW
Cena od   

75 USD

Zostań fanem

Informacja dot. plików cookie W celu realizacji usług strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików ookies w Twojej przeglądarce.